Осівецька гімназія Брусилівської селищної ради c.Осівці Брусилівський р-н

Заходи по вшануванню пам'яті героїв Крут

Наша країна повниться людьми, які відстоюють честь і волю свого народу. Ще жива у серці пам'ять про юнаків, які загинули, захищаючи свою державу. В Осівецькому НВК долучились до вшанування пам’яті патріотів, які полягли у битві під Крутами.В рамках днів пам’яті було проведено класні години, на яких учні ще раз почули про подвиг юних хлопців. Вчитель історії Ковальчук Віктор Миколайович провів урок патріотизму на тему: «Пам’яті Героїв Крут». Також, учням було продемонстровано документальний фільм «Україна – забута історія: молода кров», в якому було реконструйовано події тих часів. Після перегляду фільму, було організовано виставку малюнків.В січні – березні в бібліотеці Осівецького НВК функціонувала книжкова виставка «Біль мого народу - Крути». Учні мали змогу ознайомитись з літературою, яка висвітлює та описує події того часу.Кажуть, люди живі, доки про них пам’ятають. Ми пам’ятаємо своїх героїв і їх подвиг житиме у наших серцях.
Створено 20.03.15
Альбом школи